Kullanım Şartları

1. Tanımlar ve Uygulanabilirlik:

 1. Bu şartlar ve koşullar, ICF-School web sitesi ve bundan sonra 'web sitesi ve araçları' olarak adlandırılan tüm çevrim içi araçları için geçerlidir.  
 2. Çevrim içi araçlar şunlardır: i) O2 "aynı dili kullanalım", ii) O3 "takımın bir parçası olmama izin ver" ve iii) O4 "ICF test çevirmeni".
 3. Web sitesini ve araçlarını kullanmak istiyorsanız, şartlar ve koşulları kabul etmeniz gerekir. Bu şartları ve koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen web sitesini ve araçlarını kullanmayın.

2. Kullanım ve Yükümlülük

 1. Web sitesinin ve araçlarının kullanımı proje ömrü boyunca (2018-2021) ücretsizdir.
 2. Web sitesi ve araçları 'olduğu gibi' sağlanmaktadır. Proje koordinatörü ve konsorsiyum, web sitesinin ve araçlarının kullanılabilirliği ve doğru işlevselliği veya web sitesinin ve araçlarının kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya kayıptan ve / veya burada yer alan herhangi bir bilgiden sorumlu değildir.
 3. Web sitesi ve araçları, proje bitiminden sonra en az 5 yıl korunacak ve kullanımı ücretsiz olacaktır. Bireysel sözleşmeler temelinde geliştirmeler, iyileştirmeler ve destek mevcut olacaktır.

3. Lisanslama

a) İçerik (Eğitim Materyalleri ve Belgeler)

Aksi belirtilmedikçe, eğitim materyalleri ve belgeleri Creative Commons Licence Attribution 4.0 International (CC BY 4.0) https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode (CC BY 4.0) lisansına tabidir.

Şunları yapma hakkınız var: (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.en)

 • Paylaşın — Materyali herhangi bir ortam veya formatta kopyalayın ve yeniden dağıtın.
 • Adapte edin — Ticari olarak olsa bile herhangi bir amaç için malzemeyi yeniden düzenleyin, dönüştürün ve üzerine inşa edin.
 • Lisans veren, lisans şartlarına uyduğunuz sürece bu hakları geri alamaz.

Aşağıdaki şartlar altında:

 • Atıf- — Uygun şekilde atıfta bulunmalısınız, lisansın linkini eklemelisiniz ve değişiklik yapılıp yapılmadığını belirtmelisiniz. Bunu makul bir şekilde yapabilirsiniz, ancak lisans verenin sizi veya kullanımınızı onayladığını ima edecek şekilde yapamazsınız.
 • Ek kısıtlama yok — Lisansın izin verdiği herhangi bir şeyi başkalarının yapmasını yasal olarak kısıtlayan yasal hükümleri veya teknolojik önlemleri uygulayamazsınız.

Uyarılar:

 • Kamu malı veya geçerli bir istisna veya sınırlama ile kullanımınıza izin verilen yerlerde materyalin unsurları için lisansa uymanız gerekmez.
 • Hiçbir garanti verilmez. Lisans, size amaçladığınız kullanım için gerekli tüm izinleri vermeyebilir. Örneğin tanıtım, mahremiyet veya manevi haklar gibi diğer haklar materyali kullanma şeklinizi sınırlayabilir.

b) Çevrim içi araçlar

 Çevrim içi araç “O3 Takımın bir parçası olmama izin ver” açık kaynaktır ve Avrupa Birliği Kamu Lisansı Sürüm 1.1. (EUPL 1.1) kapsamında lisanslanabilir.

(bkz. https://eupl.eu/)

Bu çevrim içi araçların yazılımlarını kopyalayabilir, düzenleyebilir ve dağıtabilirsiniz. Yazılımın parçaları dahil olmak üzere ve yeni bir yazılımın parçası olarak herhangi bir yeniden dağıtımı ve kullanımı yine EUPL 1.1 şartlarına tabi olmalıdır.

Kaynak kodunun bir kopyasını edinmek için, lütfen infopro.at adresindeki ofise bir e-posta yazın.

Web sitesinin kendisi ve O2 ile O4 araçları açık kaynak değildir. Kopyalanmamalı, düzenlenmemeli veya paylaşılmamalıdır.  

 

 
Çerezler size hizmetlerimizi sunmamızı kolaylaştırır. Hizmetlerimizin kullanımı ile çerezleri kullanmamıza izin veriyorsunuz.