Интервју/подкаст со Рени Гаун

Манфред Претис ја истакнува важноста на учеството во контекст на раната интервенција кај децата.

Погледнете го целото интервју овде:

https://www.youtube.com/watch?v=S-3UBpsB0eA

 

За повеќе детали, обратете се на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

LOGIN Најава за корисници

ЗА веб-страница-АДМИНИСТРАТОС

Колачињата ни олеснуваат да ви ги обезбедиме нашите услуги. Со користењето на нашите услуги ќе дозволите да користиме колачиња.